Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Cipeczka

wilgotna cipka

Uwielbiam widok Twojego ciała, rozkoszuję się Twymi ustami, pragnę Cię i pożądam. Chcę właśnie tu i teraz uprawiać z Tobą gorący i pełny namiętności seks.

Pragnę lizać i miętosić Twe piersi, ssać sutki, rozkoszować się Twą cipką. Twoje rozpalone ciało podnieca mnie do granic możliwości. Zacznijmy więc grę wstępną, w której będę namiętnie dotykał Twe intymne części, będę lizał i całował najróżniejsze punkty, których pieszczota daje Tobie i mi ogromną przyjemność.

Dotykam Twych piersi, całuję usta namiętnie, od czasu do czasu stykając mój język z Twoim. Czuję jak pod mą dłonią, Twe sutki robią się twarde, ale nie tylko one. Mój penis z każdą sekundą, z każdym dotykiem i pocałunkiem unosi się, by w końcu osiągnąć maksymalny zwód. Nim jednak to nastąpi, będę się jeszcze bawił Twym ciałem, wycałuję Twą szyję i dekolt, cycuszki, brzuszek, by w końcu móc lizać łechtaczkę. Będę teraz poruszał językiem w górę i w dół, od czasu do czasu szczypał ją delikatnie wargami, niekiedy wykonam językiem kuliste ruchy, po to, aby wylizać z Twej cipki wszystkie soki i aby dać Tobie maksimum przyjemności. Lecz i mój język musi odpocząć. Wracam więc, ponownie całując Twój brzuszek i piersi. Chcę by ich sutki znów były twarde tak jak przed chwilą, i pragnę w wyrazie Twej twarzy widzieć Twoje podniecenie i pragnienie Mnie.

Jestem już na Tobie, masuję mym sztywnym penisem Twą cipkę, aby znowu popłynęły z niej soki, a gdy czuję, że jest ich tak dużo, aby ślisko się wchodziło, wkładam go i czuję się wspaniale. Teraz jestem w Tobie, czuję na mym członku ciepło Twojej rozpalonej cipki. Zaczynam się poruszać, a każdy mój ruch daje Nam przyjemność i chcemy więcej, coraz więcej namiętnego seksu. Poruszam się w Tobie coraz szybciej, by w końcu poczuć to maksymalne uczucie Naszych seksualnych pieszczot. Dochodzę, czuję jak z mego penisa wypływają pokłady spermy i jest mi dobrze. Ty uśmiechasz się do mnie, a ja jeszcze przez chwilę pozostaję w Tobie. Całuję Twe usta i wyciągam penisa z Twej cudownej słodziutkiej cipeczki.

Teraz leżymy obok, otuleni w siebie. Odpoczywamy, z twej cipki wypływa sperma. Biorę chusteczki nawilżające i wycieram Twą cipkę. Robię to od dołu w górę, tak długo, aż zetrę ostatnią wypływającą kroplę spermy połączonej z sokami Twej cipki.

Oboje wiemy, że to jeszcze nie jest koniec. Za chwilę gdy odpoczniemy, znowu będziemy się kochać. Teraz Nasz seks będzie trwał dłużej, zrobimy to w różnych pozycjach, możliwe że coś urozmaicimy i będziemy się kochać tak jak jeszcze nigdy dotąd tego nie robiliśmy.

Niech tylko złapię oddech, a mój penis ponownie stanie. Wtedy znów będziemy się bawić Naszymi pragnącymi seksu ciałami.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss