Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Cudowny poranek

seks w nocy

Był piękny słoneczny poranek, przez okno padało światło słoneczne. Jednak My nie mieliśmy zamiaru podnosić się z łóżka, gdyż chcieliśmy oddać się seksualnym pieszczotą. Dotykałem Twe ciało, pieściłem je namiętnie, i choć je znałem dokładnie to i tak pragnąłem zbadać, każdą jego część. Twe gładkie pośladki, ogolona cipka, pępuszek, brzuszek i cycuszki, podniecają mnie tak bardzo, że mógłbym je masować bez przerwy. Ty jesteś dla mnie boginią namiętności.

Gdy z twej cipki wypływają soki, wtedy wiem, że mogę w Ciebie wejść. Oddajemy się rozkoszy, jestem w Tobie i sprawia Nam to wiele przyjemności, której chociażbym chciał to nie potrafię opisać słowami. Jest mi tak dobrze. Do uszka szeptam Ci jak bardzo Cię Kocham, Ty odpowiadasz wtedy bez zastanowienia - ja Ciebie też.

Zwykle zaczynamy uprawiać seks od pozycji misjonarskiej, tak jest też i tym razem. Później się zmieniamy. Teraz Ty jesteś Panią i Ty tu rządzisz, a ja poddańczo ulegam Tobie. Jesteś na mnie i poruszasz się tak rozkosznie. Twoje cudowne cycuszki dyndają i chętnie bym się nimi pobawił, gdyby moje ręce nie były na Twych pośladkach. By całość dodała Nam więcej przyjemnych chwil, ponownie zmieniamy pozycję Na siedzącą. Teraz Nasze twarze są skierowane ku sobie. Mogę pieścić twe plecy, ściskać pośladki i całować Twe namiętne usta. Nasze miłosne igraszki zbliżają się do swych granic, słyszę jak soki z Twej cipki chlupoczą, po chwili dochodzę, tryskając spermą do Twej cipki. Obdarowujemy siebie jeszcze kilkoma pocałunkami, łapiemy oddech i wspólnie idziemy do łazienki.

Napuszam ciepłej wody do wanny, wchodzimy do niej. Ja mydlę Twe ciało, bawiąc się Twymi cycuszkami, mydlę twą szyję, plecy i brzuszek. Spłukuję Cię wodą z nasączonej gąbki. Teraz się zamieniamy. Mydlisz moje plecy, brzuch. Twa ręka schodzi niżej. Teraz namydlasz mego penisa, który z każdym twym ruchem sztywnieje. Teraz jest on w pełni zwodu. Dotykam Twej cipki i widzę jak jej masturbowanie daje Ci przyjemność. Wychodzimy z wanny, o którą Ty się zapierasz, a ja w tym czasie od tyłu wkładam penisa w Twą cipkę. Ponownie jestem i poruszam się w Tobie. Widok Twych pośladków szalenie mnie podnieca, a Twe westchnienia dodają atmosferze uroku. Teraz Nasz stosunek jest długi i wyczerpujący. Czuję jak zaczyna ze mnie spływać pot, lecz mimo zmęczenia nie przestaję, bo jest mi tak cudownie. W końcu dochodzę.

Ledwo się wykąpaliśmy i znów musimy wejść do wanny. Teraz każde z Nas się myje z osobna.

Po kąpieli idziemy do kuchni i wspólnie przygotowujemy śniadanie. Ach żeby każdy poranek wyglądał tak cudownie.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss