Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Fantazja erotyczna

seks na plaży

Wyobraź sobie, że jesteśmy na plaży. Nie ma tu nikogo oprócz Nas. Jest ciepło, słyszymy szum fal, a nasze ciała delikatnie pieści ciepły wiatr. Leżymy na kocu, nadzy, otuleni w swych delikatnych uściskach. Nasze usta delikatnie się wzajemnie muskają, pieścimy swe ciała.

Jesteśmy teraz w pozycji 69. Rozkoszuję się Twoją cipeczką, a Ty liżesz mojego członka. Jest Nam tak dobrze, jest cudnie. Ja wylizuję z Twej cipeczki soki, badam językiem jej każdą część. Zmieniamy pozycję na jeźdźca, Ty jesteś na mnie. Widzę twoje subtelne ruchy, a nasze ciała czują pełną rozkosz Naszych miłosnych igraszek. To takie cudowne, gdy jesteś na mnie, gdy poruszasz się, a ja jestem w Tobie.

Zmieniamy pozycję na siedzącą, teraz oboje poruszamy się, pieścimy, dotykamy dostępnych dla Nas części ciała. Ja rozkoszuję się Twymi ustami, a Ty moimi. Patrzymy w swoje oczy i widzimy wyrazy Twarzy, z których odczytujemy jak jest nam dobrze.

Teraz przechodzimy do pozycji misjonarskiej, gdy Ty leżysz wygodnie, a ja jestem na Tobie. Poruszam się i daje to Nam wiele rozkoszy, słyszę twój oddech, słyszę Twe westchnienia, widzę jak każdy mój ruch sprawia, że jest Ci dobrze. Wychodzę, ty pieścisz mojego penisa, a ja w tym czasie Twą łechtaczkę. Oboje czujemy, że zbliżamy się do orgazmu.

Po chwili z mojego członka wytryskuje sperma, Ty uchylasz głowę i wydajesz ostateczny słodki dźwięk doznania.

Wyobraź sobie, że leżymy razem na kocu otuleni i wpatrzeni w siebie. Dotykamy i delikatnie pieścimy Nasze ciała ...

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss