Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Grzybobranie

seks w lesie

Był słoneczny letni dzień. Wybraliśmy się na grzyby do lasu. Chodząc po lesie znaleźliśmy zaledwie kilka podgrzybków. Wróciliśmy więc do samochodu i udaliśmy się w inne miejsce, jednak tutaj też nic nie zebraliśmy. Krążąc po lesie trafiliśmy na polanę, a że szukanie grzybów Nam się znudziło, postanowiliśmy odpocząć. Wróciliśmy do samochodu po koc, wzięliśmy napoje i kilka kanapek. Poszliśmy na polankę i wygodnie się rozłożyliśmy. Byliśmy sami, a wokół roztaczały się śpiewy ptaków. W pewnym momencie pocałowałaś mnie, ja odwzajemniłem ten pocałunek. Ale na pocałunku się nie skończyło. Zacząłem dotykać twe ciało. Z początku każdy mój dotyk był niewinny, z czasem był coraz bardziej namiętny. Zaczynałem odpinać guziczki z Twej bluzki, całowałem dekolt, potem brzuszek. Ty również nie byłaś obojętna, zdjęłaś ze mnie bluzę i podkoszulkę, całowałaś me ciało i bawiłaś się moimi sutkami. Odpiąłem Twój biustonosz i zacząłem masować piersi, a gdy ich sutki stały się sterczące, lizałem je i delikatnie ssałem.

Położyłem się na Tobie, Nasze ciała stykały się, a dłonie wzajemnie pieściły. Odpiąłem guziczek w Twoich spodniach i rozporek. Ściągnąłem budy i niemal za jednym ruchem zsunąłem z Ciebie spodnie. Byłaś w majteczkach, które uchyliłem palcem i zacząłem wylizywać z Twej cipki wypływające soki. Pieściłem językiem Twą łechtaczkę, od czasu do czasu zanurzając go w Twej szparce. Ściągnąłem z siebie spodnie, gdyż czułem jak mój penis zaczyna mnie w nie uwierać. Ściągnęliśmy majtki i zostaliśmy w samych skarpetkach. Włożyłem penisa w Twoją Cipeczkę, wlazł lekko i ślisko. Byłem w Tobie, posuwałem się ruszając rytmicznie tyłkiem. Było wyśmienicie, z naszych ust wydobywały się dźwięki rozkoszy. Gdy czułem, że dochodzę, wyjąłem kutasa, a ty sprawę dokończyłaś ręką. Sperma wystrzeliła gdzieś w trawę.

Poleżeliśmy jeszcze chwilę nago na kocu. Byliśmy zrelaksowani, a gdy Nasze ciała ochłonęły, zaczęliśmy się ubierać. Ty nie założyłaś majtek, gdyż były wilgotne od mej śliny i soków z Twej cipki. Wróciliśmy do domu i wzięliśmy kąpiel. To grzybobranie było najlepsze w moim życiu, mimo że zebraliśmy niewiele grzybów.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss