Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Masturbacja

masturbacja

Siedzę sam w pokoju, jest cicho, spokojnie i wiem, że nikt mi nie przeszkodzi w masturbacji. Uwielbiam się masturbować i pobudzać swoją wyobraźnię. Masturbacja pozwala mi wyładować napięcie i czerpać z jej wiele przyjemności.

Kiedy masturbuję swojego członka, wyobrażam sobie kobiety, które czasami widuję i mi się podobają. Wyobrażam sobie najróżniejsze pozycje seksualne, różne miejsca, nawet takie które tylko widziałem gdzieś na zdjęciach.

Leżę więc sam i rozbudzam swoją wyobraźnię. Widzę wyraźnie jak pieszczę Twe ciało, dotykam swego członka, pieszczę swoje sutki, a gdy mój penis osiągnie zwód, wtedy poruszam rytmicznie ręką.

Lubię się masturbować na różne sposoby. Raz dwoma palcami, kciuka i palca wskazującego, innym razem robię to całą dłonią, a niekiedy pieszczę wilgotną ręką swojego żołędzia. Czasem też dla większej egzotyki, zsuwam i ponownie nasuwam napletek.

Kiedy już czuję jak skórka zejdzie z żołędzia, wyobrażam sobie jak wkładam Ci penisa do Twej słodziutkiej szparki. Raz ja jestem na Tobie i robimy to w pozycji misjonarskiej, niekiedy na jeźdźca, a czasem wyobrażam sobie, że Ty liżesz mojego członka, a ja w tym czasie Twą cipkę.

By czasem powiększyć grono w swych wyobrażeniach, dodaję kolejną kobietę. Teraz mamy trójkącik. Ty w tym czasie poruszasz się na mnie, a zajmuję się drugą partnerką, penetrując językiem jej łechtaczkę. Och teraz dopiero rozpoczyna się zabawa.

Lubię sobie wyobrażać jak kochamy się pod pryśnicem, jak robimy to w pokoju hotelowym, jak uprawiamy seks na sianie, polanie, czy łące. To wszystko połączone w całość, sprawia że moje doznania są coraz silniejsze. I chociaż nie chcę kończyć, to jest to nieuniknione. Z mojego penisa wypływa sperma, dając mi w tym samym czasie potęgę doznań. Ty znikasz. 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss