Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Miłość grecka

miłość grecka

Czuję się zrelaksowany i spokojny, gdy leżę u Twego boku. Pragnę namiętnie pieścić Twe ciało, które jest dla mnie tak bardzo kuszące. Z każdym dotykiem i pocałunkiem czuję coraz silniejsze podniecenie, i bardzo pragnę się z Tobą kochać.

Dotykam, pieszczę i masuję Twoje piersi, których sutki z każdą chwilą twardnieją. A gdy sterczą delikatnie je podszczypuję i ściskam dwoma palcami. I chociaż taka zabawa erotyczna, bardzo mi się podoba, to muszę ją przerwać, by nie wywoływać u Ciebie łaskotek.

Schodzę powoli niżej, dotykając twego brzuszka, przez chwilę zatrzymuję się przy nim, jednocześnie zbliżając i oddalając rękę od Twej cipki. W końcu docieram do punktu, w którym mogę zrobić Tobie minetę. Uwielbiam zlizywać soki z Twej cipki, bawić się Twą łechtaczką i delikatnie wkładać i wyciągać palec z szparki. Słyszę wówczas jak z Twych ust wydobywa się coraz wyraźniejszy oddech i wiem, że sprawia Ci to seksualną przyjemność.

Tym razem będzie troszkę inaczej. Nie zrobimy tego w pozycji misjonarskiej. Dziś chciałbym Cię wziąć od tyłu, w pozycji na pieska. Nie muszę długo nalegać, gdyż Ty ochoczo oddajesz się moim pieszczotom. Gdy jestem za Tobą, widok twej pupci bardzo mnie podnieca i aż się prosi by mój penis znalazł się w Tobie. Lecz jeszcze przystopuję, by pobawić się Twoją łechtaczką.

Na ten wieczór przygotowałem się starannie, gdyż chciałbym spróbować czegoś odmiennego. Chcę z Tobą uprawiać dziś seks analny. Wyciągnąłem wazelinę i posmarowałem swój palec. W chwili gdy jedną ręką pieściłem Twoją cipkę, drugą pieściłem okolice twojej drugiej szparki, delikatnie uciskając ją nawilżonym palcem. Widzę, że jesteś zdziwiona, ale nie protestujesz, podoba ci się to.

Gdy jesteś coraz bardziej podniecona, ja powoli wkładam palec do twej kakaowej dziurki. I chociaż chciałbym w niej zanurzyć swego penisa, to jeszcze nie odważę się na ten krok, do chwili gdy będę pewien, że będziesz gotowa na uprawianie miłości greckiej.

Kończę z penetracją twojej ciasnej szparki i zanurzam penisa w cipeczce. Poruszam się i czuję jak jest mi ciepło i przyjemnie. Czuję jak twe ciało drga, a twa cipeczka napiera na mojego kutasa. W końcu ma ciepła sperma wypływa.

Jeszcze nigdy nie widziałem Cię tak podnieconą i nigdy nie doznałem tylu przyjemności. Chciałbym, abyśmy i wkrótce powtórzyli analne igraszki.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss