Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Miłosne igraszki

Miłosne igraszki

Jesteśmy sami, mamy ciszę i spokój. Pokój rozświetla blask świec, w którym widzę Twe nagie ciało. Stoimy otuleni w siebie, obdarowując się wzajemnie pocałunkami. Twe usta są dla mnie niczym słodycz, pełna namiętności.

Uwielbiam spoglądać na Twe nagie ciało, wzbudza ono we mnie tyle pożądania, pragnienia i fantazji. Nie mogę się oprzeć jego uroku, dotykam je i pieszczę, w końcu całuję. Masuję Twe plecy, całuję szyję, pieszczę Twe piersi, a pod mym dotykiem, Twe sutki twardnieją. Przez chwilę, delikatnie dotykam je opuszkami palców.

Kładziemy się, ja leżę na Tobie. Powoli i subtelnie przesuwam dłoń wzdłuż Twego ciała. Ponownie Twe piersi zwracają mą uwagę, lecz na nich nie przystaję. Pragnę pieścić całe Twe ciało, doznać rozkoszy z Tobą, tego namiętnego wieczoru. Całuję Twe ciało, które z każdą mą pieszczotą jest coraz cieplejsze, twój oddech powoli przyśpiesza, a dekolt coraz bardziej się rumieni. Wyczuwam Twe podniecenie, lecz nim włożę penisa do Twej cipki, upewniam się, że jest ona wilgotna.

Pod palcami wyczuwam soki, wypływające z Twej cipki. Przez chwilę jeszcze ją masturbuję, jednocześnie całując Twe usta, a kiedy Twa cipka jest bardziej wilgotna, wkładam do niej swego penisa.

Mój penis wszedł w Twą cipkę ślisko. Jestem już w tobie, na swym członku czuję ciepło Twojej cipeczki. Uchylasz usta, a ja zaczynam się w Tobie poruszać. Każdy mój ruch sprawia Tobie przyjemność, ja doznaję wtedy ogromnej rozkoszy. I chociaż bym chciał wyrazić to słowami, to tej przyjemności nie da się opisać.

Każdy mój ruch jest z czasem coraz bardziej intensywny, coraz szybciej poruszam się Twojej cipce. Słyszymy jak chlupoczą z niej soki. W pewnym momencie chwytasz mnie za pośladki, tak jakbyś pragnęła, abym go wkładał głębiej. Twa cipka napiera na mojego penisa, Twe ciało zaczyna drgać, a z każdym momentem Twoje pieszczoty są coraz bardziej namiętne i intensywne.

Już czuję jak zbliża się ten moment, zaraz się spuszczę do twej cipeczki, już lada moment wytrysną ze mnie pokłady spermy. I stało się ... , skończyłem.

Nasze ciała są lepkie od potu, łapiemy oddech leżąc obok siebie. Z twojej cipki wypływa biała ciecz, będącą oznaką Naszej rozkoszy. Chwytam wilgotną chusteczkę i wycieram Twą cipkę. Leżymy obok siebie i głaskamy nawzajem swe ciała. Było Nam tak dobrze, rozkosznie i przyjemnie i myślę sobie, że ten wieczór się dla Nas jeszcze nie skończył. To dopiero początek Naszych miłosnych igraszek. Ta noc będzie bardziej upojna, wypełniona namiętnym i gorącym seksem.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss