Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Mineta

pozycja 69

Był zimowy wieczór, za oknem hulał wiatr. Rozpaliliśmy ogień w kominku, którego światło rozjaśniało pół pokoju i dawało przyjemną atmosferę. Nim zrobiło się ciepło, tuliliśmy się do siebie, ogrzewając w ten sposób Nasze ciała.

Wtedy pocałowałaś mnie, delikatnym muśnięciem warg. Pocałunek był przyjemny, odwzajemniłem go. W pomieszczeniu zaczęło robić się coraz cieplej, zaś Nasze pocałunki nie ustały. Wsunąłem rękę pod Twój sweterek, delikatnie drapałem Twoje plecy. Ty głaskałaś moje włosy, drugą dłonią pieściłaś przez spodnie mojego penisa. Ten z każdym Twym dotykiem rozbił się coraz bardziej sztywny. Ściągnąłem z Ciebie górną część ubrania i zacząłem całować twój dekolt, później piersi. Masowałem je przez chwilę, a gdy Twoje sutki stały się sterczące, delikatnie je ssałem. Pieściłem i całowałem Twój brzuch, schodziłem powolutku w dół. Odpiąłem guzik w Tych spodniach i rozpiąłem rozporek. Zsunąłem je z Ciebie. Przez delikatny materiał Twych majtek, pieściłem cipkę. Gdy zaczęła wydzielać soki, uchyliłem materiał, by pieścić Twą łechtaczkę językiem. Dawało Ci to rozkosz, pieściłaś w Tym czasie mój kark, głaskałaś włosy, a z Twych ust dochodziły wyraźne westchnienia. Twój oddech stawał się coraz szybszy i bardziej wyraźny. Ściągnąłem z Ciebie majteczki, by móc penetrować językiem całą Cipkę i zlizywać z niej soki. Robiłem Ci minetę jeszcze przez chwilę. Znów całowałem Twój brzuch, pieściłem piersi, całowałem Twą szyję i usta.

Odpięłaś pasek z moich spodni i ściągnęłaś górną część ubrania. Rozpięłaś rozporek i zsunęłaś spodnie wraz z bokserkami do połowy. Mój penis stał. Wzięłaś go do ust. Początkowo brałaś Tyle ile mogłaś, potem lizałaś mi jajka, a następnie żołędzia. Czułem się wtedy wspaniale, na tyle że miałem wrażenie jakbym zaraz miał wytrysnąć spermą. Wróciłaś powrotem.

Położyliśmy się na łóżku i namiętnie kochaliśmy w pozycji 69. Teraz oboje robiliśmy sobie dobrze. Po chwili powiedziałem, że dochodzę, Ty jednak nie przestawałaś lizać mojego penisa. Spuściłem się w końcu do Twych ust, a Ty zaskoczyłaś mnie połykając moją spermę. Byłem wręcz pewien, że na taki krok się nie odważysz.

Leżeliśmy obok siebie, delikatnie pieściliśmy Nasze ciała. Chwyciłaś za mojego penisa i masturbowałaś go, ja naśliniłem dwa palce i pieściłem Nimi Twą cipkę. Mój kutas stał sztywno, a z Twej cipki płynęły soki. Włożyłem go i poruszałem się w Tobie. Było wspaniale, Nasze oddechy za każdym mym włożeniem były coraz szybsze, głaskałaś me plecy. I doszłaś do potężnego orgazmu, wygięłaś nieco swe ciało, a z Twych ust było słychać wyraźne aaaa. Po chwili z mego penisa wystrzeliły pokłady spermy. Było rewelacyjnie i choć chciałem jeszcze uprawiać z Tobą seks, to mój penis odmawiał posłuszeństwa.

Jutro znów to powtórzymy.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss