Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Namiętna noc

seks w nocy

Ta noc była długa i pełna rozkosznych igraszek. Kochaliśmy się w łóżku, w moim pokoju. Nawet fakt, że za ścianą śpią moi rodzice nie przeszkadzał nam. Było Nam tak dobrze, przyjemnie, a wszystkie Nasze ruchy i gesty odzwierciedlały Naszą miłość.

Zaczęło się to wszystko od długiej i zabawnej gry wstępnej. Pieściliśmy, ściskaliśmy i bawiliśmy się Naszymi nagimi ciałami. Nasze dłonie dotykały niemal każdej części ciała, pieszczoty dodawały Nam przyjemnego ciepła, a zarazem rozkoszy. Nasze ciała zaczęły się rumienić, były coraz cieplejsze, pocałunki zbierały na intensywności, od delikatnych do bardziej namiętnych z języczkiem. Mój członek z każdym Twym dotykiem, stawał się coraz sztywniejszy, a Twe cipka pod wpływem mych pieszczot, coraz bardziej mokra.

Włożyłem mego penisa w Twą mokrą cipkę, było tak milutko, przyjemnie i ciepło. Posuwałem się w Tobie, całowałem Twe rozpalone usta i z każdą chwilą doznawałem coraz więcej przyjemności. Gdy wyczułem w Twym ciele drgania i słyszałem przyśpieszający oddech, wiedziałem że zaraz dojdę. I stało się, z mego penisa wypłynęły pokłady spermy, zalewając Twą cipkę. W tej właśnie chwili poczułem maksymalną dawkę rozkoszy. Oboje czuliśmy się spełnieni.

Kiedy złapaliśmy oddech, gdy Nasze ciała ostygły, ponownie zapuściliśmy się w seksualny wir doznań. Teraz nie skończyliśmy tak szybko. Nasze gesty miłości trwały dłużej, doznania seksualne zbierały na intensywności, ciała z każdą chwilą rozgrzewały się do czerwoności. Co chwilę zmienialiśmy pozycję, raz ja byłem na Tobie, a raz Ty na mnie, czasami byłem za Tobą i bez względu na to w jakiej pozycji uprawialiśmy seks, było Nam tak dobrze i przyjemnie. Z Naszych rożażonych ciał coraz intensywniej spływał pot, z każdą sekundą Nasze zmęczenie dawało się coraz mocniej odczuć. Lecz ten wysiłek był warty wszystkiego. I ponownie doszedłem i czułem jak wypływa ze mnie ciepła sperma.

Zmęczeni lecz pełni satysfakcji wzięliśmy kąpiel. Zachowywaliśmy się cicho, by nie obudzić rodziców, położyliśmy się i zasnęliśmy. Noc była spokojna, co chwilę przytulaliśmy się do siebie, a gdy Nam było za gorąco odwracaliśmy plecami, by po chwili znów się przytulić.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss