Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Namiętność

Namiętność

Gdy widzę Twe nagie ciało, wzbudzają się we mnie pokłady namiętności. Zapominam o wszystkim, nie chcę myśleć o niczym innym, niż o Tobie i namiętnym seksie. Czuję jak kształty Twego ciała, piersi, brzuszek, cipka, pośladki i nogi, wołają mnie, abym je dotknął, całował i namiętnie pieścił. Nie mogę, a nawet nie potrafię oderwać swojego wzroku. Pomimo, że Twe nagie i namiętne ciało już tyle razy widziałem, to dalej chcę się nim rozkoszować.

Lecz sam widok to trochę za mało. Me namiętne spojrzenia zamieniają się w czyny. Zbliżam się do Ciebie, całuję Twe usta, masuję i pieszczę piersi, dotykam brzuszka i liżę językiem Twą cipkę, zlizuję z niej wszystkie soki. Wtedy widzę po Twej twarzy i słyszę w Twoim oddechu jak wielką Ci to sprawia przyjemność. Me namiętne gesty nie ograniczają się tylko do lizania Twej cipki, ja pragnę Twego ciała w całej okazałości, chcę pieścić je nadal. Gdy robię Tobie minetę, Ty głaszczesz moje włosy, lecz język nie maszyna i on czasem musi odpocząć. Masuję delikatnie twe nogi, całując je od dołu do góry, by znów poczuć smak Twej cipki. Wiem, że uwielbiasz, gdy robię Ci minetę, lecz ja jestem już bardzo podniecony i chcę zanurzyć penisa w Twej seksownej cipce.

Kieruję się więc w górę Twego ciała, namiętnie pieszczę, masuję i delikatnie ściskam Twe piersi. Całuję Twą szyję, aż w końcu jestem na Tobie. W naszych spojrzeniach widać pożądanie. Wkładam penisa do cipki, czuję jej ciepło, jest tak przyjemnie. Posuwam się w Tobie, z początku powoli, przyśpieszam i widzę jak Ty rozchylasz usta. Nasze oddechy przyśpieszają, wydajemy z siebie ciche lecz namiętne westchnienia. W naszych szeptach słychać wyraźnie słowa - Kocham Cię, ciała robią się coraz cieplejsze, a z każdym mym ruchem doznania są coraz silniejsze. Twe ciało porusza się, czuję w nim drgania. Szalenie mnie to podnieca i sprawia, że me ruchy są jeszcze bardziej intensywne, by w końcu dojść, poczuć jak wypływa ze mnie ciepła sperma. I chodź ta niesie ze sobą miliony plemników, to Nasza namiętność nie przyniesie owoców. Nie tym razem, bariera antykoncepcyjna jest nie do przebicia.

Wyciągam penisa w Twej cipki. Leżymy obok siebie, głaskamy Nasze ciała. Z Twej cipki wypływa sperma, wraz z Twymi sokami. To nie jest koniec Naszej namiętności, gdy tylko odpoczniemy, znów będziemy się bawić Naszymi ciałami i ponownie zanurzymy się w wir seksualnych doznań.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss