Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Oralny

seks oralny

Dotykam Twych ud, całuję Twe usta, czuję jak Twoje ciało staje się coraz cieplejsze. Rozkoszuję się zapachem włosów, całuję szyję, zaś dłonie przesuwam delikatnie ku górze, podwijając jednocześnie bluzkę.

Widzę Cię teraz w staniku i aż mnie korci aby go odpiąć, a gdy już to zrobiłem, mogę się rozkoszować widokiem Twych piersi. Masuję je delikatnie dłońmi, z początku pieszczę ich obrzeża, by w końcu móc objąć Twą pierś pełną dłonią. Pieszczę je i czuję jak pod mym dotykiem, Twe sutki stają się coraz twardsze. Zaczynam je całować i delikatnie ssać, lecz nie robię tego zbyt długo, by nie wywołać u Ciebie łaskotek.

Schodzę powoli w dół, pieszcząc Twój brzuszek i całując okolice pępka. Teraz jestem już coraz bliżej Twojej cipki. Lecz na przeszkodzie stoją dżinsowe spodnie. Odpinam guziczek, rozpinam rozporek i zsuwam je z Ciebie. Przez delikatny materiał majtek prześwituje cipeczka. Głaszcząc Twe gładkie nogi, przesuwam się w jej kierunku, a gdy już jestem na miejscu, odchylam delikatny materiał majteczek, by w końcu ujrzeć Twoją cipkę.

Dotykam jej i czuję jak płyną z cipki soki namiętności. Liżę Twą łechtaczkę, wykonując językiem posuwiste i kuliste naprzemienne ruchy. Słyszę twój oddech. Wylizuję mokrą szparkę, rozkoszuję się jej smakiem i zapachem. I właśnie wtedy Ty unosisz się silnie zapierając stopami o łóżko. Doszłaś do orgazmu. I chociaż ja nie zanurzyłem członka w Twej cipce, to mam satysfakcję, że dałem Ci pełnię zadowolenia.

Teraz Ty zabierasz się za mnie. Liżesz i podgryzasz delikatnie me uszy, wycałowujesz usta i szyję, zsuwasz ze mnie T-Shirt, bawisz się sutkami, delikatnie masując je opuszkiem palców. Zsuwasz się, rozpinasz guzik i rozporek, ściągasz ze mnie bokserki. Jestem bardzo podniecony.

Chwytasz mojego penisa w dłoń i posuwasz nią do chwili, aż zsunie się z niego napletek. Liżesz me jaja i pałkę, a w końcu mego żołędzia. Delikatnie go ssiesz co daje mi ogromną przyjemność. Nie przerywasz, a ja coraz silniej ściskam materiał, którym jest wysłane łóżko. W końcu wyczuwam, że ten moment się zbliża. Informuję Ciebie o tym, ty kończysz mi obciągać. Teraz masturbujesz penisa, nie przerwanie i wreszcie wystrzeliwuje z niego sperma, zalewająca Twoją dłoń i mój brzuch.

Czuję się zrelaksowany i usatysfakcjonowany, lecz mam lekki dyskomfort wywołany lepką spermą na mym ciele. Idziemy się kąpać, by zmyć z siebie soki naszych seksualnych igraszek.

Gdy jesteśmy pod prysznicem, ja namydlam Twe ciało, a Ty moje. Nasze usta skierowane są ku sobie, jesteśmy w siebie otuleni, pieścimy swe plecy. Jest bardzo miło. Unoszę twą nogę, która owija moją, a kiedy mój penis jest sztywny, wsuwam go w Twą cipkę. Choć ta pozycja nie jest najwygodniejsza, to nie zwracamy na to uwagi. Cieszymy się seksem. Ty chwytasz mnie silnie za szyję, a ja Ciebie za pośladki. Unosisz drugą nogę i teraz ja Ciebie podtrzymuję. I mimo, że seks ten wymaga ode mnie wiele wysiłku, to daje Nam wiele namiętnej rokoszy.

Uwielbiam posuwać się w Tobie, całować Twe usta. Nasze doznania potęguje spływająca po ciałach ciepła woda. Dochodzę ! Te kilka minut pod prysznicem są bardzo cudowne. Czuję jak ma sperma zalewa Twą cieplutką cipkę.

Kończymy kąpiel, lecz nie ubieramy się. Nadzy kładziemy się na łóżku, wzajemnie pieszcząc swe ciała.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss