Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Pożądanie

seks w łóżku

Jest noc, pełnia księżyca, którego światło pada przez okno, oświetlając pokój. Cisza i spokój nadaje atmosferze uroku, słyszymy tylko spokojny świst Naszych oddechów. Choć oświetlenie nie jest wyraźne, to widzę figurę twego ciała, ma dłoń wyczuwa zarys Twej twarzy, a me usta rozkoszują się dotykiem Twoich ust. Obejmuję Ciebie, jestem w Tobie wtulony. Pieszczę twe plecy przez koszulę, zsuwam rękę powoli, powolutku w kierunku Twych pośladków. Ty skarbie wydajesz się być taka spokojna i zrelaksowana, czuję w Tobie oddanie dla Mych pieszczot. Stoimy tak wtuleni w siebie i jest Nam dobrze, wyczuwamy jak powoli rozgrzewa w Nas płomień pożądania i oboje jesteśmy pewni, że pragniemy namiętnego i rozkosznego seksu.

Gdy ma dłoń dotyka Twych pośladków, wiem że czas by Nasza gra wstępna rozpoczęła się. Ta gra będzie dla Nas miłosną zabawą, pełną fantazji.

Uwielbiam pieścić Twe pośladki i delikatnie je ściskać. Są takie miłe i przyjemne w dotyku, aż trudno oderwać od nich mą uwagę. I choć Twe pośladki wzbudzają we mnie eksplozję pożądania, to ja pragnę rozkoszować się całym Twym ciałem. Przesuwam więc swe dłonie ku górze, podwijając koszulę, by w końcu ściągnąć ją z Ciebie. Teraz widzę w delikatnym świetle Twe ciało w całej okazałości. To takie urocze i podniecające. Wtedy czuję jak me ciało promienieje ciepłem.

Całuję twe usta, całuję twą szyję, pieszczę Twe ciało, które z sekundy na sekundę staje się coraz cieplejsze. Ty kochanie, dotykasz mych pleców i szybkim, a zarazem precyzyjnym ruchem ściągasz ze mnie podkoszulkę, by po chwili bez zastanowienia zdjąć ze mnie bokserki, które z minuty na minutę, coraz bardziej uciskają mego członka. Jesteśmy nadzy, a nasze Ciała są rozpalone. Z początku nieśmiało pieszczę Twą pierś, by po chwili objąć ją całą dłonią. Czuję jak twój sutek twardnieje, słyszę coraz bardziej wyraźny oddech, oddech który odzwierciedla Twoje podniecenie.

Dotykasz mego penisa, wykonując delikatne ruchy ręką. Bawisz się nim i ja to uwielbiam. Drugą dłonią pieścisz mój brzuch w okolicach pępka. Po chwili zsuwasz się w dół, liżąc me sutki, brzuch, a następnie członka, który staje się twardy jak głaz. Bierzesz go do ust, wykonując jednocześnie ręką dynamiczne ruchy. Me dłonie dotykają Twe włosy, czuję się tak wspaniale, odczuwam całą gamę przyjemności. Po chwili wracasz by całować mą szyję, nie zaprzestając masażu penisa.

Proszę byś się położyła, a Ty kochanie poddańczo wykonujesz me polecenie. Wtedy liżę obrzeża twych sutków, pieszczę brzuch by po chwili móc dotykać Twojej cipki. Wyczuwam jak wypływają z niej soki rozkoszy, które chcę wylizać. Zniżam więc swe usta coraz niżej, całując po drodze każdą napotkaną część Twojego ciała, a gdy mój nos dotyka Twej cipki, zaczynam lizanie. Wykonuję językiem ruchy wzdłuż i wszerz, czasami na wznak okręgu. Widzę po Twej twarzy jak wiele daje to Tobie rozkoszy.

Teraz chcę wejść w Ciebie, chcę się zanurzyć w Twej cipce, oboje tego właśnie pragniemy. Wracam więc do pieszczot twych piersi, by za moment całować Twą szyję. Wchodzę w Ciebie i teraz oboje wyczuwamy bliskość i jedność. Moje ruchy są z początku spokojne, by po chwili stać się bardziej intensywne. Mój penis coraz szybciej manewruje w Twej pochwie, czuję jak wypływa z niej coraz więcej soków i oboje słyszymy wyraźne chlupotanie. Jest tak jeszcze przez chwilę i chociaż ta chwila jest tak cudowna, to napięcie drzemiące we mnie, skłania je do wystrzału ogromnego pokładu spermy. Może ta chwila trwała sześć minut, a może trochę dłużej. Ale było to cudowne doznanie.

Leżymy obok siebie, łapiąc oddech. Jesteśmy otuleni, delikatnie pieścimy Nasze ciała, a z Twej Cipki wypływa biała ciecz. I choć jest tak cudownie, to ogarnia mnie sen. Po chwili zasypiam ...

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss