Opowiadania erotyczne

Seks, namiętność, pożądanie, miłość, erotyka

:: Strona główna

Opowiadania :
Dodatkowe gorące, namiętne i pełne upojnego seksu opowiadania erotyczne znajdziesz w serwisie sex-porno.biz, pod nastepującymi tytułami:
Książki

:: Dla panów

:: Dla pań

:: Dla par
 

Spragnieni seksu

seks

Z braku pieniędzy musiałem wyjechać do Anglii, by móc odłożyć coś na mieszkanie i jego zagospodarowanie. Rozłąka z moją dziewczyną, była dla mnie trudna, tym bardziej, że byłem świadom tego, że zobaczę ją dopiero za rok. Gdy żegnaliśmy się, w jej oczach było widać łzy, mi jako facetowi płakać nie wypadało, choć i w moim sercu pojawił się smutek.

Przyleciałem do Londynu, tam czekał na mnie mój przyjaciel. Razem pojechaliśmy na prowincję, w miejsce pracy. Początkowo trudno było się przyzwyczaić do wilgotnego klimatu, ale dzień po dniu było coraz lepiej.

Aby czymś zdusić tęsknotę, pracowałem od rana do wieczora. Rano szedłem do fabryki mebli, gdzie pakowałem w kartony półki do samodzielnego montażu, a po południu udawałem się do hotelu na sprzątanie pokojów. Wieczory miałem dla siebie. Ten moment wykorzystywałem na kontakt z moją dziewczyną. Nieraz nawet 2 godziny rozmawialiśmy ze sobą przez Skype.

Mijały dnie i miesiące, aż w końcu rok. Na ten czas czekałem z utęsknieniem. Przyleciałem do Polski, gdzie na lotnisku czekała już na mnie moja dziewczyna. Nie mogliśmy się sobą nacieszyć, nasze pocałunki nie miały końca.

Pojechaliśmy w Nasze rodzinne strony. Przywitałem się ze wszystkimi, każdy był zainteresowany jak jest w Anglii. Nie wiele jednak mogłem opowiadać, gdyż większość czasu pracowałem, a moje życie wyglądało na zasadzie dom, pierwsza praca, druga praca, dom i tak w kółko.

Zbliżał się wieczór, ja spałem u mej kochanej dziewczyny. Ta noc była naprawdę przebojowa, oboje pragnęliśmy siebie i gorącego seksu.

Wykąpaliśmy się razem, nie mogłem już wtedy oderwać swego wzroku od jej pięknego ciała, którego tak długo już nie widziałem. Wreszcie nadeszła chwila, w której udaliśmy się do łóżka. Zapaliliśmy podgrzewacze, których płomienie rozświetlały cały pokój. Przybliżyłem się do mej ukochanej, obdarowałem ją pocałunkami i powolutku ściągnąłem z jej koszulę. Teraz widziałem jej cycuszki, brzuszek, cipeczkę i resztę spragnionego seksu ciała. Ona również ściągnęła ze mnie piżamę, bawiąc się przy tym moim członkiem, który nabrał w tym czasie zwodu.

Położyliśmy się nago, ja pieściłem i całowałem jej cudowne ciało. Nie było miejsca, którego nie pragnął bym dotknąć, bawiłem się jej cycuszkami, pieściłem cipkę, z której wypływały soki rozkoszy, całowałem usta. Jej pieszczoty, których byłem tak bardzo spragniony, dodawały mi niezwykłych przyjemności. W końcu włożyłem penisa w jej cipkę. Poczułem ogromną przyjemność, gdy poruszałem się w niej. Jednak zbyt szybko skończyłem, to normalne przy tak długim okresie bez seksu. Jednak nic się nie stało. Leżeliśmy obok siebie, dotykaliśmy swych ciał, a gdy mój penis ponownie się podniósł, znowu mogliśmy uprawiać seks.

Dotykałem jej ciała, a ona mojego. Moje kochanie kazało mi się położyć. Wykonałem poddańczo tą komendę. Zaczęła całować me usta, następnie szyję, ssać moje sutki, dotykać brzucha i w końcu penisa. Masturbowała go przez moment, aż zsunął się z niego napletek. Włożyła mego penisa do swej cipki i zaczęła się poruszać. Ja obserwowałem w tej chwili jej dyndające cycuszki, patrzałem jak mój penis wchodzi w jej cipkę i widziałem rozkosz na jej twarzy. W końcu ma dziewczyna zmęczyła się, więc zamieniliśmy się rolami. Teraz ona leżała na łóżku, a ja na niej. Włożyłem penisa w jej wilgotną cipkę i poruszałem się w niej. Było cudownie, w tej chwili ściskałem jej pośladek i całowałem usta. Nasze ciała były spocone i choć zmęczenie dawało Nam się we wznak, to nie chcieliśmy przerywać tej cudownej chwili.

Ponownie zmieniliśmy pozycję. Teraz ja usiadłem na skraju łóżka, a ona na mych kolanach. Włożyłem jej penisa, a me skarbie poruszało rytmicznie pupcią. W tej pozycji mogliśmy się rozkoszować Naszym widokiem, dotykać ciał, głaskać Nasze plecy i całować usta. Dawało Nam to bardzo dużo przyjemności i z każdym ruchem mieliśmy coraz więcej rozkoszy. W końcu doszliśmy. Choć byliśmy bardzo zmęczeni, to było cudownie. Zasnęliśmy szybko.

Rano obudziliśmy się w swych objęciach. Mimo, że Nasze oddechy nie były najświeższe, całowaliśmy się, znów dotykaliśmy swych ciał. Moja dziewczyna chwyciła delikatnie mojego penisa i zaczęła poruszać dłonią. To było bardzo przyjemne uczucie. Ja nie chciałem być obojętny, naśliniłem dwa palce i pieściłem nimi jej cipeczkę. Gdy jej cipka była mokra, a mój penis sztywny, włożyłem go. Posuwałem się z początku powoli, później moje ruchy były coraz szysze, Nasze westchnienia były coraz bardziej intensywne, doznania z każdą chwilą silniejsze. I stało się, doszliśmy. Zasapany położyłem się obok ukochanej, z jej cipki wypływały soki Naszej miłości. Wytarła je i poszliśmy się wspólnie kąpać, mówiąc po drodze jej rodzicom dzień dobry.

Następna noc była równie owocna jak poprzednia, tyle że pierwszy stosunek był znacznie dłuższy.

Mimo wielu przyjemności, zbliżał się czas mojego wyjazdu i choć oboje tego nie chcieliśmy, to wyjechać musiałem. Po dłuższych rozmyśleniach, postanowiliśmy że wyjadę tylko na dwa miesiące, a pieniądze, których brakuje Nam do naszego mieszkania, weźmiemy z kredytu. Może i będziemy go spłacać przez parę długich lat, ale nie będziemy musieli ponownie cierpieć tak długą rozłąką.

 
Opowiadania erotyczne 2009. Kopiowanie treści zabronione.
rss